Якщо ми не будемо вкладати гроші у спорт та здоров’я,  доведеться витрачатися на ліки, – Тренкін

Якщо ми не будемо вкладати гроші у спорт та здоров’я, доведеться витрачатися на ліки, – Тренкін

19 лютого у Черкасах відбулася знаменна для спортивної арени нашої області подія –  товариський поєдинок із боксу за участі збірної України та збірної Черкащини серед чоловіків. Він проходив  під гаслом “Спорт – за мир та єдність в Україні”. Серед тих, хто підтримав ініціативу організувати такі змагання, був черкаський «батьківщинівець» Юрій Тренкін.

Сам активний прихильник спорту, Юрій Тренкін відзначив: «Це значуща подія для міста Черкаси, тому що на захід приїхали учасники Олімпійських ігор. Дуже символічно,  що змагання проходять в річницю буремних подій в Україні. Я вважаю, що свою силу, свою правоту краще доводити у чесній спортивні боротьбі».

Крім того депутат наголосив, що на сьогодні доводиться вислуховувати багато критики на адресу Черкаської міської ради щодо недофінансування медичної галузі і зосередження коштів на розвиток спорту. «Спорт – це модно. Ми маємо фінансувати його, пропагувати здоровий спосіб життя серед молоді. Ми хочемо, щоб Черкаси були містом здорових людей, а не найбільшої кількості лікарень».

Прочитайте ще:

Залиште коментар