Якщо терміново не провести сесію міськради, діяльність черкаських закладів охорони здоров’я опиниться під загрозою, – Стадник

Якщо терміново не провести сесію міськради, діяльність черкаських закладів охорони здоров’я опиниться під загрозою, – Стадник

У Черкасах лікарні та поліклініки опинилися у складному становищі. Усе через те, що 10 січня не відбулася сесія Черкаської міської ради. На ній мали розглянути питання «Про внесення змін до статутів закладів охорони здоров’я міста» . Про суть проблеми розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник під час ранкової наради.

– У нас виникли проблеми з казначейством, яке не реєструє 11 наших закладів в мережі. Не маючи мережі, ми не маємо ніяких законних підстав проводити платежі. Я вже не кажу про те, що ми не можемо виплатити аванс. Ми не можемо здійснювати абсолютно всі платежі, тому що ці заклади не введені в мережу. Їх просто не існує. Тому в мене дуже велике прохання провести позачергове пленарне засідання з одного питання. Тому що це дуже важливо, це життя та діяльність закладів охорони здоров’я міста і тисяч пацієнтів, які зараз там знаходяться, – зазначив Олег Сдадник.

Зважаючи на ситуацію, міський голова Анатолій Бондаренко доручив скликати позачергову сесію міськради. Засідання призначене на 14 січня на 17.00.

Залиште коментар