Яскраві подарункові листівки створюють черкащанки

Яскраві подарункові листівки створюють черкащанки

В еру електронних скриньок залишилося місце для приємних речей, які були популярними в минулому сторіччі – привітальних листівок. Іn.ck.ua знайшло талановитих ілюстраторів і дизайнерів із Черкас. Вони створюють листівки у різних стилях, але мають одну мету – зробити отримувачів щасливими.

Емоційні персонажі

Олександра Дікая професійно займається ілюстрацією чотири роки. Зображає тварин, людей і рослини. Кожна її листівка наповнена емоцією. В роботах завжди багато символізму, прихованого сенсу й особистих переживань дівчини. Листівки Олександри перекладені кількома мовами, вони мандрують різними країнами Європи, Америки та Африки.

– Мої персонажі проживають життя разом зі мною, їхні емоції багато в чому резонують із душевним станом моїх читачів у соціальних мережах. У своїх роботах прагну нести енергію і завжди свідомо вкладаю частину себе в ілюстрації. Листівки – не моя основна діяльність і не моя мета. Але це найпростіший спосіб поділитися творчістю. Коли я почала створювати ілюстрації та показувати їх в соціальних мережах, мені стали писати люди, які теж дуже хочуть листівки. Тому я почала друкувати малюнки та відкрила маленький магазинчик зовсім не для прибутку, а для душі, – говорить ілюстратор Олександра Дікая.

Мотивувальні фрази

Фотографка Маріна Сірош обрала майбутнє хобі рік тому, коли була вагітною. Дівчина думала, чим займатиметься в декреті, адже не може всидіти на місці без діла. Обрала дизайн блокнотів, фотокниг і листівки. Створює їх у фотошопі, добирає шрифти, картинки та текст.

– Все почалося зі стандартних листівок “Hello”, “Have a nice day”, “Good morning”. Перші варіанти були чорно-білими, згодом перейшла на кольорові. Все, що треба для гарної листівки, знаходжу в інтернеті. Шрифт і картинку можу добирати дуже довго, обожнюю сам процес компонування та поєднання. Правда, часу зараз дуже мало, бо є малюк і сім’я, але саме вони надихають творити. Здебільшого створюю листівки з мотивувальними фразами на кожний день, також є класичні листівки для різноманітних свят, – зазначає фотограф Маріна Сірош.

Акварельні квіти

Ульяна Подгорецька захоплюється ілюстрацією понад рік. Малює аквареллю, найчастіше на її листівках з’являються квіти та рослини, наприклад, бавовна, евкаліпт, мімоза, сукуленти.

-Чому саме квіти? Тому що я їх дуже люблю. Пропрацювавши в організації свят і весіль, відкрила для себе безліч нових кольорів. Мені подобається, що кожна квітка має свій унікальний вигляд і не схожа на інші. Люблю передавати фарбами їхню природну красу! Я друкую універсальні листівки, аби усі могли порадувати себе та близьких! – зауважує дизайнер-ілюстратор Ульяна Подгорецька.

Fashion і beauty-листівки

Два роки тому ілюстрація ввірвалася в життя Валерії Любахи та змінила її будні. У вільний від роботи час дівчина досліджувала всі тонкощі цієї справи, вивчала стилі та основи. Згодом зрозуміла, що хоче максимально присвятити свій час ілюстрації. Напрям, в якому вона малює – fashion та beauty. Валерія любить одяг, моду, гарний макіяж і жіночність.

-Я обожнюю цей стиль, тому що моє життя і хобі пов’язані з модою. Fashion-ілюстрація – частина високої моди, глянцевих журналів і соціальних мереж. Ціль fashion-ілюстрації передати ідею, настрій образу або цілої колекції. Я зображаю колекцію крізь призму свого бачення. Модна ілюстрація повинна бути динамічною, стильною, мати свій характер. Саме в цьому стилі в мене вже була колекція перших листівок. А зараз готую другу, присвячену весні, – говорить ілюстратор Валерія Любаха.

Щирість і любов

Яна Івлєва захопилася створенням листівок 4 роки тому. Ілюстраторці-новачку було складно віднести свої роботи у крамницю та почути думку інших людей. Завдяки друзям і близьким Яна налаштувалася, і перша серія новорічних листівок з’явилася у продажу. Так і розпочалася її пристрасть до створення листівок із душею.

– Тематика моїх листівок – добро, щирість і любов. Я виконую графічні ілюстрації на аркуші з додаванням кольору акварельної фарби. Зображаю тварин або ж яскраві квіти, а ще героями моїх листівок можуть бути дітлахи та дорослі. Також розробила серію листівок про місто, яке я люблю – Черкаси. Хочу, щоб кожна листівка викликала в отримувача посмішку, тепло та щирість, – розповідає ілюстратор Яна Івлєва.

Галина Мазур, фото надані героїнями публікації.

Залиште коментар