Єдиний учнівський квиток хочуть запровадити у Черкасах

Єдиний учнівський квиток хочуть запровадити у Черкасах

У Черкасах до кінця року планують запровадити єдиний учнівський електронний квиток. Про це інформують у Черкаській міській раді.

Як повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики, донині відповідні звернення надходили від батьків, тож вже є певні напрацювання щодо єдиного учнівського квитка, який планується увести до кінця цього року.

Цей проект вже двічі обговорювали із Учнівською міжпарламентською асамблеєю (зібранням представників усіх голів шкільного самоврядування, місцевий загальноміський шкільний парламент).

Планується, аби квиток давав можливість безкоштовного проїзду у комунальному транспорті, а ще – отримати певну знижку, наприклад, в кінотеатрі «Україна» чи міському зоопарку. А, можливо, і в торгівельних мережах, які захочуть доєднатися до проекту.

Згідно з планами департаменту освіти, учнівський квиток можна буде згенерувати у відповідному мобільному додатку у спеціальному розділі «Учнівський кабінет». Після цього такий квиток буде у телефоні учня. Відповідне технічне рішення зараз напрацьовується. Що робити тим, у кого немає мобільного? Буде відповідна функція – замовити учнівський квиток у пластиковому варіанті. Перше замовлення для учня буде БЕЗКОШТОВНИМ (загальноукраїнська практика), якщо втратив – по собівартості із власної кишені.

 

Залиште коментар