Її вбили: у Черкасах відбулася акція, присвячена пам’яті Катерини Гандзюк (відео)

Її вбили: у Черкасах відбулася акція, присвячена пам’яті Катерини Гандзюк (відео)

“Її вбили” – акція під такою назвою відбулася в Черкасах біля будівлі Головного управління нацполіції області. Вона присвячена пам’яті Катерини Гандзюк, радниці міськголови Херсона. Жінка померла 4 листопада, повідомляє “Телеканал Черкаси”.

На Катерину Гандзюк напали біля будинку, де вона жила, вранці 31 липня. Невідомий плеснув в обличчя сірчаною кислотою і втік. За даними медиків, у неї були опіки 40% шкіри і пошкодження очей. Поліція затримала 5 осіб. За даними правоохоронців, один із затриманих купував сірчану кислоту для замаху. Станом на 21 вересня повідомлялося, що Катерина Гандзюк перенесла 11 операцій.

Як зазначає “Вікіпедія”, Катерина Гандзюк (17 червня 1985, Херсон, Українська РСР — 4 листопада 2018, Україна) — депутат Херсонської обласної ради V скликання та Херсонської міської ради VI скликання, в.о. керуючого справами виконавчого комітету Херсонської міської ради, радниця херсонського міського голови, національна волонтерка ООН, аспірантка Національної академії державного управління при Президентові України, громадська активістка у сфері доступу до публічної інформації, координаторка Центру політичних студій та аналітики в Херсонській області.

Напад на неї та неможливість знайти замовників спричинили всеукраїнську акцію «Хто замовив Катю Гандзюк?» — дописи, графіті та банери цього змісту з’явилися на сторінках соцмереж, стінах будинків і трибунах стадіонів України.

З огляду на активну життєву позицію, протягом тривалого часу Катерина Гандзюк перебувала в системному конфлікті з проросійськими силами регіону, серед яких організація «Украинский выбор» Віктора Медведчука, КПУ, КОБ, Рух Екстериторіальних Громад.

Фото зі сторінки “Фейсбук” “Черкаська Свобода”.

"Її вбили" – акція під такою назвою розпочалася в Черкасах біля будівлі Головного управління нацполіції області. Вона присвячена пам'яті Катерини Гандзюк, радниці міськголови Херсона. Жінка померла сьогодні. На Катерину Гандзюк напали біля будинку, де вона жила, вранці 31 липня. Невідомий плеснув в обличчя сірчаною кислотою і втік. За даними медиків, у неї були опіки 40% шкіри і пошкодження очей. Поліція затримала 5 осіб. За даними правоохоронців, один із затриманих купував сірчану кислоту для замаху. Станом на 21 вересня повідомлялося, що Катерина Гандзюк перенесла 11 операцій.

Опубліковано Телеканал Черкаси Неділя, 4 листопад 2018 р.

Залиште коментар