Юлія Тимошенко у Смілі перевірила «теплі обіцянки» Президента

Юлія Тимошенко у Смілі перевірила «теплі обіцянки» Президента

«Головне – прокукурікати, а там – хоч сонце не сходь». Це прислів’я можна застосувати до «теплих обіцянок» Президента, який учора дав розпорядження, щоб у Смілі негайно увімкнули опалення. Однак станом на 16 листопада у місті увімкнено лише 9 котелень з 19. У тому числі не увімкнені і найпотужніші – №7 та №25.

Останню з них особисто проінспектувала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, яка відвідала Смілу із робочим візитом, щоб підтримати жителів міста, які відстоюють своє право на забезпечення теплом.

«Ми приїхали подивитися, чи працюють котельні. Зараз ми в одній з них. Усе це – обман. Ніхто не працює, газ не поданий на котли. Насправді ж люди продовжують залишатися в холоді», – обурилася лідер «Батьківщини».

На сьогодні тепло подали тільки у 3 лікарні, 3 садочка, 6 шкіл і 25 будинків. Решта міста продовжує мерзнути. Окрім того, у м. Сміла періодично зникає світло, адже люди, які не мають тепла, змушені опалювати оселі електроприладами.

«Совісті, принаймні грам, є? Після всіх звітів, що в Смілу пустили тепло, а реально – тепла немає. Ми вимагаємо, щоб це тепло людям подали», – наголосила лідер «Батьківщини».

Як пояснив директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Ігор Райко, решту котелень можна буде увімкнути лише тоді, коли будуть усунуті розриви на газопроводах. Крім того, потрібно ще наповнити труби водою, адже напередодні було прийнято рішення злити воду, поки немає теплопостачання, щоб не допустити замерзання технологічного обладнання і трубопроводів.

«Я зараз планую їхати в Київ в НАК Нафтогаз, але я вже отримав від них відповідь, що вони підпишуть договір з нами тільки після того, як ми підпишемо договір взяття боргів «Енергоінвесту» на себе (ідеться про 86 млн.грн.). Але містяни і комунальне підприємство нічого нікому не винні, – наголосив Ігор Райко.

Тож, попри гучні заяви Президента, невідомо, наскільки довго батареї усіх смілян будуть теплими (за умови, якщо увімкнуть усі котельні). Адже правових підстав для постачання газу КП «Смілакомунтеплоенерго» наразі немає.

Залиште коментар