Юні черкаські артисти переспівали пісню Монатіка українською (відео)

Юні черкаські артисти переспівали пісню Монатіка українською (відео)

Пісню “LOVE it ритм” співака Дмитра Монатіка заспівали українською черкаські вокалісти з ансамблю “PERLYNA&freedom”. Прем’єру треку готували протягом декількох місяців. Тепер черкаські артисти мріють виконати її на одній сцені із автором, розповіла Суспільному директорка Дитячої школи мистецтв Наталія Комарова.

Вокалістка Анастасія Корнієнко розповідає: “Cпочатку було складно, адже всі звикли співати цю пісню російською мовою, а тут нам її переклали. Згодом вона почала заїдати в голові і стало трохи легше”.

Ігор Вокін, вокаліст: “Як в оригіналі так і українською мені подобається виконувати цю пісню. Адже вона говорить про одне – музика це наше все! Вона надихає нас робити гарні вчинки”.

Антон Завгородній, вокаліст: “Mені подобається те, що наш ансамбль іде “в ногу з часом”, ми намагаємось постійно переборювати себе і йти до поставлених цілей”.

Українською мовою з російської пісню переклала черкащанка Юлія Алексaндрова. Каже, складно було підібрати слова, які запам’ятовуються: “Переклад пісні творчий, але він передає настрій та задум оригінальної пісні Монатіка”.

Цю пісню готували для фіналу шкільного мюзиклу “Чотири королівства”, розповідає співрежисерка проекту Оксана Гончарук:

“Дуже важливо чому, тому що це наша мова і пісня українською звучить ще цікавіше, ніж іншими мовами. Ми у мюзиклі використовували і англомовні пісні, але, коли подивилась на відео, то прийшли до того, що увесь мюзикл треба робили українською мовою”.

Колектив виконує пісні українською та англійською мовами, розповідає директорка дитячої школи мистецтв і керівниця колективу “PERLYNA&freedom” Наталія Комарова:

“Спочатку було дуже складно, особисто мені навіть було, тому що я мала перелаштувати дітей з оригіналу на те, що у нас було. Спочатку кожен день по години дві-три я сама вивчала, потім записала на аудіо і відправила у нашу групу. Таким чином ми почали вчити. Сказала дітям, щоб вони взагалі перестали слухати, на цей період, оригінал пісні”.

Тепер вокалісти колективу мріють виконати “Ловить ритм” із Дмитром Монатіком, додає Наталія Комарова.

Залиште коментар