Юні черкащани стали другими на всеукраїнських змаганнях кіно- та фотоаматорів

Юні черкащани стали другими на всеукраїнських змаганнях кіно- та фотоаматорів

Цікавою та плідною була поїздка делегації від Черкаської області до м. Кременчука, де з 22 по 25 серпня 2017 року проходив XVI Відкритий фестиваль дитячого кіно та телебачення «Веселка» та Всеукраїнський відкритий конкурс юних фотоаматорів «Ми – діти України». Про це повідомляють в управлінні освіти та науки Черкаської ОДА.

У цьогорічному фестивалі Черкаську область представили команда вихованців відеостудії «Джерело» Черкаської районної станції юних     техніків у складі Алхазова В. та Федоренка М. (керівник – Павлов О.А.) та команда Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у складі Вагеника В. та Литвина Т. (керівник – Король Є. Ю). За підсумками кінофестивалю студія «Джерело» зайняла ІІ командне місце, а за результатами фотоконкурсу юні фотоаматори команди обласного центру науково-технічної творчості в загальному заліку посіли ІІ місце.

Також учасники фестивалю взяли участь у Святі Вишиванки до Дня Незалежності та Дня Державного прапора України в м. Кременчуці, побували на гомінкому Сорочинському ярмарку.

Прочитайте ще:

Залиште коментар