Система електронного голосування у міській раді готова до користування

Система електронного голосування у міській раді готова до користування

Система електронного голосування у Черкаській міськраді готова до користування. Про це повідомила на своїй сторінці у ФБ керівник проекту Людмила Ткаченко.

«Вчора «здали останній іспит»: система поіменного електронного голосування на планшетах для депутатів Черкаської міської ради повністю готова до користування. Як керівник проекту зазначу, що у процесі роботи виникали численні прохання, побажання та пропозиції, які надходили в усній та письмовій формі від різних департаментів Черкаської міської ради. Наразі всі їх вдалося успішно задовольнити, дякуючи злагодженій роботі інженерів та програмістів компанії ProNet.


Система, яка встановлена у сесійній залі, становить собою інтеграцію програмного продукту «ГОЛОС» та звукового модуля, що дозволяє депутатам голосувати через планшети, виступати з місця, а черкащанам та всім користувачам порталу міської ради оперативно відслідковувати проголосовані рішення на сайті міської ради:http://rada.cherkasy.ua/ua/.
Ми вдячні депутатам та секретарю міської ради за сумлінне навчання у користуванні системою електронного голосування. Сподіваємося, що ті депутати, які не відвідували навчань, зможуть розібратися в електронних сесіях самостійно», – йдеться у дописі Людмили Ткаченко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар