Юні черкащанки отримали перемогу на міжнародному мистецькому конкурсі

Юні черкащанки отримали перемогу на міжнародному мистецькому конкурсі

Наприкінці жовтня в Угорщині, у місті Мішкольц, відбувся міжнародний мистецький конкурс у рамках фестивалю «Жайворонок». Про це пише Сміла.ua.

У складі української делегації на кронкурс їздили дівчата із тріо «Щасливе дитинство» з філії Березняки Ротмістрівської дитячої музичної школи. Разом з березняківськими юними співачками в Угорщині побували також вокальний ансамбль «Забава» – смілянської школи мистецтв, колективи з Умані, Кривого Рогу, Івано-Франківська та багато інших.

– Наші дівчатка дуже гарно виступили, пишаюся ними, – розповідає керівник вокального тріо, викладач вокалу Лариса Шеремет. – У підсумку тріо «Щасливе дитинство» завоювало І місце, вокалісти: Вікторія Кусайко, Оля Ткачова та наймолодша семирічна учасниця Софія Вдовенко ще й окремо отримали І і ІІ місця у конкурсі. Дівчата виступали у красивих вишиванках, співали українських пісень, які не могли залишити суддів байдужими. Прослухавши пісню про галушки від Вікторії Кусайко, угорцям довелося перекладати і пояснювати, що це за така українська страва. А пісня «Маленька україночка» Софії Вдовенко – змусила підтанцьовувати всіх глядачів фестивалю.

Залиште коментар