Юні черкаські кінологи здобули перемогу на Відкритому чемпіонаті області

Юні черкаські кінологи здобули перемогу на Відкритому чемпіонаті області

 Юні кінологи позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради вдало виступили на Відкритому чемпіонаті Черкаської області з кінологічного спорту. Змагання відбулися на спортивному майданчику Черкаської обласної Федерації кінологічного спорту. про це інформують на сайті Черкаської міської ради.

8 спортсменів Центру, разом із дорослими кінологами, змагалися за програмою двоборства (кані – крос + смуга перешкод) та у багатоборстві з аджиліті.

На трасах змагань з аджиліті п’ятеро вихованців здобули призові місця. Онищенко Ніка разом із таксою на ім’я Джесі перемогла на трасі «дебют», Зайцева Настя з хаскі посіла III місце. На трасах «стандарт + джампінг» кінологічна пара Мережко Анни та джек-рассел-тер’єра Джекі посіла перше місце, а Котолуп Сергій з безпородною Діною були другими. На трасах «снукер + гемблерс» Скалько Ксенія з таксою Ніколь були третіми. У змаганнях з двоборства Майнич Марина з безпородною собакою Жулею посіла II місце у групі серед жінок.

Стабільно пробігли зі своїми чотирилапими спортсменами всі 4 траси Мережко Анна та Котолуп Сергій, які в сумі багатоборства посіли  II та III призові місця.

Вітаємо талановитих вихованців та їхнього тренера – Олександра Толстоп’ята з черговою перемогою!

 

Залиште коментар