Юрій Тренкін вимагає забезпечити співфінансування ОСББ та реконструювати спортивну залу ЗОШ №34

Юрій Тренкін вимагає забезпечити співфінансування ОСББ та реконструювати спортивну залу ЗОШ №34

Депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина», голова бюджетної комісії Юрій Тренкін звернувся до виконавчої влади міста з проханням надати 10 млн. грн. на програму співфінансування ОСББ та виділити кошти для завершення реконструкції спортивної зали ЗОШ №34. Про це він заявив на своїй сторінці у «Facebook».

«Щоденно спілкуююся з жителями нашого міста, систематизую та аналізую їхні побажання, проблеми та вимоги. Регулярно відображаю їх у вигляді запитів та звернень до виконавчої влади нашого міста!
Під час розмови із головним фінансистом нашого міста, отримав інформацію про профіцит бюджету за результатами першого півріччя, тому звертаюся до міського голови, виконавчого комітету та депутатського корпусу з проханням забезпечити своїми діями виконання взятих на себе зобов’язань, зокрема:

– надати додатково 10 млн. гривень на програму співфінансування ОСББ (вважаю це найнагальнішим питанням);

– надати кошти для можливості завершення реконструкції спортивної зали ЗОШ №34 (школа є спортивним ліцеєм і має найбільшу спортивну залу в місті Черкаси).

Вірю в підтримку та реалізацію цих проектів за допомогою всіх гілок місцевої влади! Разом ми в силах змінити все!», – наголосив Юрій Тренкін.

Залиште коментар