З 14 липня перевізники припинять перевозити пільговиків

З 14 липня перевізники припинять перевозити пільговиків

Причини такого рішення автотранспортники пов’язують з невиконанням владою обласного центру вимог чинного законодавства. Про це — у їхньому відкритому листі на адреси голови Черкаської обласної держадміністрації Ю.О.Ткаченка та міського голови А.В.Бондаренка, який оприлюднив “Черкаський край“.

 

«Постановою КМУ №197 від 14.03. 2018 року «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» на обласні державні адміністрації покладено зобов’язання у двомісячний термін з дня набрання чинності постанови КМУ затвердити розмір щомісячної готівкової виплати на проїзд пільговим категоріям громадян.
Фінансування витрат, пов’язаних із наданням пільг у готівковій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, здійснюється за рахунок місцевих бюджетів відповідно до підпункту «г» пункту 3 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України.
Станом на 02.07.2018 року виконавчим комітетом Черкаської міської ради не визначено механізм монетизації пільг.
Невідповідність тарифу на перевезення собівартості цих перевезень внаслідок безпідставного зволікання прийняття рішення виконавчим комітетом м.Черкаси економічно обґрунтованого тарифу привела підприємства перевізників м.Черкаси до скрутного економічного стану та веде до повної зупинки підприємств.
Виконавчим комітетом м.Черкаси в порушення ст.37 ЗУ «Про автомобільний транспорт» не виконане зобов’язання щодо укладання договорів державного замовлення на перевезення пільгових категорій громадян, а перевізники міського автомобільного пасажирського транспорту не мають більше змоги власним коштом перевозити ці категорії громадян.

З огляду на вищевикладене повідомляємо, що з 14.07.2018 року автомобільні перевізники м.Черкаси вимушені припинити перевезення пільгових категорій громадян до вирішення питання органами місцевого самоврядування, відповідно із Постановою КМУ №197 від 14.03.2018 року».

ПП «Медіт-сервіс» — Діский С.В.;
ПрАТ «Черкаське АТП-17127» — Куниця О.І.;
ДП «ЧАРЗ-Авто» — Сущенко Ю.М.;
ПП «Еліт-Транс» — Шевченко В.Ю.;
ФОП Форостяна Л.І.;
ПрАТ «Черкасиавтотранс» — Соломенний В.П.;
ФОП Копієвський Є.П.;
ФОП Бакашев Б.А.;
ТОВ «Авто-ТЮЛ» — Ганжа І.П.

Прочитайте ще:

Залиште коментар