З Черкаської міської ради зникає фракція “Самопоміч”

З Черкаської міської ради зникає фракція “Самопоміч”

Вчора під час пленарного засідання сесії ЧМР депутат Черкаської міської ради Олена Шевченко, яка представляла політичну силу “Самопоміч”, заявила про свій вихід із фракції. Своє рішення обраниця мотивувала тим, що принципи цієї партії лишаються декларативними й наразі не збігаються з її поглядами на депутатство. Про це повідомляє кореспондент ПРО ГОЛОВНЕ. 
Під час Революції Гідності я щиро повірила в те, що в нашій країні все можна змінити на краще. Тоді нова політична сила заявила про себе як відкриту, з чіткими пріоритетами побудови нової держави надихнула мене на це разом із моїми однодумцями, Але згодом почала розуміти, що переконання й мораль цієї сили засвідчені лише на папері, – сказала вона. –  “У єдності сила” – наспраді це був лише політичний лозунг, насправді все інакше. Я не хочу далі бути з людьми, які заради власних амбіцій втрачають людське обличчя“.
Нагадаємо, це вже третій депутат Черкаської міської ради, що вийшов із лав фракції “Самопоміч”. Раніше до цього ж кроку вдалися Роман Шевченко та Олександр Дишлюк.

Залиште коментар