З’явився підозрюванний у справі про зґвалтування неповнолітньої уманчанки

З’явився підозрюванний у справі про зґвалтування неповнолітньої уманчанки

В Умані поліція затримала ймовірного кривдника 15-річної дівчини. Про це пише журналіст Сергій Радченко у номері газети «Вечірні Черкаси» від 3 липня, передає «Прочерк».

Майже сотня правоохоронців удень та вночі шукали зловмисника. 25 червня схожий за описом потерпілої чоловік був затриманий. Про це стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах. У скоєному він нібито зізнався, проте вже наступного дня від своїх слів відмовився.

– Його зараз утримують у психіатричній лікарні, – розповідає на умовах анонімності працівник поліції. – Раніше він уже лікувався та має довідку про психічні розлади здоров’я. Зараз його мають обстежити. Якщо медики підтвердять діагноз, то його можуть відправити на примусове лікування. У цій справі все дуже складно. Насилля, як такого, й не було. Є факт домагання…

Разом із тим з’явилась нова жертва домагань затриманого.

– Коли було відтворення злочину по попередньому факту, надійшла заява від ще однієї дівчинки, – каже поліцейський. – Вона впізнала свого кривдника. Домагався її, коли йшла до медичного коледжу, як і перша дівчина. До речі, підозрюваний не дуже й схожий на психічно хвору людину. Проте дуже зловживає алкоголем. Це молодий хлопець. Фоторобот, який складали зі слів потерпілої, майже не схожий на реального підозрюваного. Ні обличчя, ні статура. Як будуть розвиватися події далі, стане зрозумілим після отримання висновків психіатрів.

Офіційно про розслідування уманські правоохоронці й досі нічого не хочуть розповідати. Дозволу на розголошення інформації не дають слідчі, які ведуть справу.

Підозрюваному 27 років. Має освіту штукатура. Раніше потрапляв в поле зору правоохоронців через скоєну аварію. У серпні 2015 року на краденій автівці протаранив три автомобілі та збив пішохода. Пізніше суд визнав його винним, але штрафу винуватець так і не заплатив через закінчення строків накладання адмінстягнення.

Залиште коментар