З Південно-Західного району Черкас до Соснівки можна буде доїхати автобусним маршрутом №13

З Південно-Західного району Черкас до Соснівки можна буде доїхати автобусним маршрутом №13

Депутатський запит щодо необхідності покращення сполучення громадського транспорту у напрямку Черкаської обласної лікарні, онкодиспансера та інших медичних закладів розташованих в мікрорайоні Соснівка сьогодні озвучив на сесії міської ради депутат Ігор Кіта.

За його словами, впродовж  останніх років до нього, як до депутата міської ради, неодноразово звертались мешканці Південно-Західного району з такими проханнями.

“Справа в тому, що у цьому напрямку (вул. 30-річчя Перемоги від літака, вул. Сумгаїтська, вул. Корольова, вул. Одеська, вул. Грушевського, бульвар Шевченка) перевезення здійснюються лише одним автобусним маршрутом №6. У часи пік, тобто вранці та ввечері, багато мешканців, а це і медпрацівники і відвідувачі не в змозі вчасно потрапити до лікарень через переповнення пасажирами автобусу №6. Особливо, така ситуація нагальна протягом навчального року, коли студенти Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького також доїжджають до місця навчання саме автобусом №6”, – пояснив Ігор Мечиславович.

Тож на підставі вищезазначеного, запропонував для вирішення питання покращення транспортного сполучення наших містян та у зв’язку із завершенням будівництва вулиці Менделєєва через лісовий масив,  доручити виконавчому комітету внести зміни до маршруту руху автобуса №13 в частині продовження руху від мікрорайону «Лісовий» (колишня назва «Луначарського») до Обласної лікарні по вул. Менделеева.

На думку Ігоря Кіти, вирішення питання зміни маршруту автобуса №13 розвантажить пасажиропотік автобуса №6 та зробить більш зручним проїзд для мешканців нашого міста.

Присутні у залі депутати і міський голова Анатолій Бондаренко одноголосно підтримали необхідність вирішення цього питання. А допоки діятиме пряме автобусне сполучення  громадських перевезень між Південно-Західним районом із Соснівкою, на сесії було запропоновано розглянути можливість запровадження в подальшому – нового  тролейбусного маршруту, який з’єднає ці два мікрорайони.

 

Залиште коментар