За 50 млн грн відремонтують черкаський драмтеатр

За 50 млн грн відремонтують черкаський драмтеатр

На Черкащині оголосили тендер на реконструкцію приміщення драматичного театру. Планується, що аукціон відбудеться в останній день літа, а роботи всередині об’єкту мають завершитися до кінця 2018-го року.

11 серпня департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської  ОДА оголосив тендер на реконструкцію приміщення Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

Очікується, що ліквідація наслідків пожежі коштуватиме 50,4 мільйона гривень. Пропозиції на торги подаватимуться до 30 серпня, наступного дня відбудеться аукціон.

Тендерним комітетом вимагається, щоб учасники надали позитивний відгук щодо аналогічних робіт на суму не менше ніж 40% від очікуваної вартості закупівлі. Також учасники повинні мати: автомобiлi бортовi, вантажопiдйомнiсть не менше 5 т, автомобiлi-самоскиди, вантажопiдйомнiсть не менше 7 т, крани на автомобiльному ходу, вантажопiдйомнiсть не менше 10 т, крани-трубоукладальники на гусеничному ходу для труб дiаметром до 400 мм, вантажопiдйомнiсть не менше 6,3 т, екскаватори одноковшовi дизельнi на пневмоколісному ходу, мiсткiсть ковша 0,25 м3.

Згідно з технічною характеристикою, в середині драмтеатру планується реконструювати стіни, перегородки, сходи, облаштувати підлогу, двері, вікна, горище, покрівлю, вікна, вітражі.  Повністю буде реконструйована глядацька зала, облаштована підвісна сцена, вестибюль, фойє, кулуари, підвал, гримерна. Будуть проведені роботи по влаштуванню побутової каналізації, господарчо-питного водопроводу, облаштоване опалення,вентиляція, облаштовано протидимний захист, автоматичне пожежогасіння, автоматична пожежна сигналізація. Зокрема, буде придбано 70 вогнегасників.

Зазначимо, для реалізації проекту залучені кошти державного фонду регіонального розвитку, а також кошти з місцевих бюджетів. Нагадаємо, пожежа в черкаському драмтеатрі трапилася ще 1 липня 2015 року.

Тоді ж було повідомлено, що за попередніми оцінками відновлення театру коштуватиме 83 мільйони гривень. У кінці 2015 року із державної казни була виділена частина коштів на ліквідацію наслідків пожежі в театрі.

Із наданих 16,4 мільйона гривень вдалося освоїти лише півмільйона. 15,9 мільйона гривень повернули в держбюджет.

Роботи по облаштуванню даху в театрі розпочалися восени 2016 року.  У Черкаській ОДА інформували, що до кінця 2016-го в театрі облаштують дах, утеплять фасад і замінять вікна.

Джерело: infomist.ck.ua 

Залиште коментар