За добу на Черкащині рятувальники ліквідували 4 пожежі

За добу на Черкащині рятувальники ліквідували 4 пожежі

За добу, 31 грудня, на Черкащині було ліквідовано 4 пожежі. Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

31 грудня о 17:00 у місці Христинівка через несправну піч сталася пожежа в житловому будинку. Вогонь встиг поширитися на дрова складені поруч із піччю та пральну машину.

Несправна піч у житловому будинку в селі Дзензелівка, Маньківського району, стала причиною пожежі, яка була ліквідована черговим караулом 21-ї державної пожежно-рятувальної частини о 20:23.

У новорічну ніч у селі Листвинина, Корсунь-Шевченківського району, через несправну піч загинула 11-річна дитина. Ліжко, у якому спала дівчинка, знаходилося в притул до печі. Через жарину, що потрапила на ліжко, почала тліти постільна білизна. У диму тліючої білизни дитина задихнулася. Загорання виявила та загасила мати, яка повернулася додому 1 січня о 1-й годині.

Пожежу, яка виникла через несправну електромережу у житловому будинку в селі Городецьке, Уманського району, о 18:35 ліквідували рятувальники 14-ї пожежно-рятувальної частини, яким допомогали пожежні з місцевої пожежної команди села Кочубіївка .

1 січня о 04:15 у селі Свидівок, Черкаського району рятувальники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини спільно із добровольцями місцевої пожежної команди із села Мошни та добровільної пожежної команди ДП «Перемога Нова» ліквідували пожежу у житловому будинку. Вогонь до прибуття рятувальників встиг знищити перекриття на площі 3 кв.м та пошкодити стіни на площі 10 кв.м.

Залиште коментар