Новорічні еко-прикраси створює черкаська майстриня (відео)

Новорічні еко-прикраси створює черкаська майстриня (відео)

Новорічні прикраси з природних матеріалів створює черкаська майстриня Надія Груздєва. Для декору обирає шишки, гілки, кору дерев, жолуді, солому та листя.

Про це йдеться у сюжеті UA: Черкаси.

Одна ялинкова гілка, декілька шишок, райські яблука і мотузка. Майстриня Надія Груздєва розповідає, що за допомогою цих природних матеріалів можна зробити новорічну прикрасу. Кульки майстриня створює з листя дерев. Каже, краще починати їх формувати заздалегідь, аби свіже листя встигло висохнути: “Це можна робити поетапно. Спочатку зробити маленьку кулю, обкрутити ниткою. Потім збільшити об’єм і досягнемо бажаного розміру. В середині він не гниє. Він висихає поступово. Листя не вологе, а опале. Ви збираєте його і робите”.

Із природних матеріалів майстриня радить робити і головний символ Нового року, ялинку. За основу, каже, варто брати картон. З нього зробити конус та закріпити клеєм. Потому задекорувати: “Все те, що створила природа – найкращий матеріал, яким можна доповнити свою роботу. Кращого матеріалу для створення гарних речей не існує”.

Надія Груздєва розповіла, як оздобити ялинку за допомогою кори дерева: “Ми приклеїли різні за розміром шматки. Якщо у вас виникатимуть проміжки між корою, то буде просвічуватися картон. Потрібно зменшувати шматочки за допомогою ножиць чи ножа. В руках соснова кора легко роз’єднується і можна закрити проміжки. В результаті у нас виходить така ялинка. Її я пофарбувала в білий. Аби фарбувати нерівну поверхню, краще використовувати аерозоль”.

Декорувати ялинку, додає майстриня, можна прикрасити шишками, гілками, виноградною лозою тощо. Із цих таки матеріалів можна створити новорічні віночки та прикраси для столу.

Залиште коментар