За хабар в тисячу доларів може позбутися волі посадовець ДВС міського управління юстиції

За хабар в тисячу доларів може позбутися волі посадовець ДВС міського управління юстиції

Прокуратурою Черкаської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно головного державного виконавця Центрального відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Про це повідомила прес-служба  прокуратури Черкаської області.

Установлено, що вказана службова особа 21.05.2018 вимагала та одержала від жителя Черкащини неправомірну вигоду в сумі 1000 доларів США за зняття заборони виїзду за кордон в рамках відкритого виконавчого провадження.

Нагадаємо, незаконні дії державного виконавця викрито прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління Служби Безпеки України в Черкаській області та Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Довідково: за вчинене особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар