За місяць із вулиць Черкас крадуть близько 70 каналізаційних люків

За місяць із вулиць Черкас крадуть близько 70 каналізаційних люків

Викрадення каналізаційних люків та решіток зливової каналізації  у Черкасах стало масовим явищем. 

Про це у коментарі Zmi.ck.ua повідомив директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник.

“Так ми почали переходити на пластикові люки, однак виробники їх роблять неякісно: одна грузова автівка може проїхати і він розламається. Щодня бригади виїжджають, перевіряють, замінюють люки. Навіть дійшло до того, що решітки вже почали приварювати. Так це неправильно, адже коли треба буде почистить каналізацію, то доведеться за допомогою болгарки зрізати. Але краще нам раз на два роки відрізати та почистити, ніж кожного два тижні замінювати решітки та люки. А це значні кошти, які доводиться виділяти на їхнє придбання”, – переконаний Олексій Мельник.

За його словами, необхідно також провести роз’яснювальну роботу із власниками пунктів прийому металу, де не цураються приймати комунальні люки та каналізаційні решітки від викрадачів.

“Я вважаю, що пункти прийому металу, коли беруть у людей викрадений каналізаційний люк або решітку, заробляють гроші на крові. Оскільки в данному випадку мова не лише про пробите колесо автівки. У відкриту каналізацію може потрапити будь-який пересічний черкащан, діти та отримати значні травми. Тому має бути принципова позиція: в жодному випадку не приймаймаємо люки та решітки. Навіть якщо вони розбиті. Тоді і такої цікавості у вандалів не буде”, – зазначив директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник.

Прочитайте ще:

Залиште коментар