«За мужність і героїзм» нагороджено учасницю АТО і матір загиблого героя-черкащанина

«За мужність і героїзм» нагороджено учасницю АТО і матір загиблого героя-черкащанина

Оплесками сьогодні зустріли всі присутні члени виконкому та запрошені в залі мужню захисницю, яка щойно приїхала до Черкас із зони АТО, Світлану Миколаївну Чорну. Вона – мама загиблого під час захисту Донецького аеропорту Терещенка Андрія Сергійовича. Після загибелі сина ця тендітна ззовні, але  надзвичайно сильна духом жінка   стала на захист України.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

 

За сумлінне виконання найсвятішого обов’язку громадян України – захисту її незалежності та територіальної цілісності під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, виявлений патріотизм, активну участь у житті міської територіальної громади, а також із нагоди відзначення Дня вшанування учасників АТО нагрудним знаком «За мужність і героїзм»  міський голова Анатолій Бондаренко нагородив Світлану Чорну – військовослужбовця 43-ої окремої артилерійської бригади Збройних Сил України.
Анатолій Васильович подякував Світлані Миколаївні за сина Андрія Терещенка, який є гордістю Черкас, та за її мужній вибір у житті – захищати рідну державу на Сході.
Зазначимо, що Світлана Чорна постійно перебуває в зоні проведення операції об’єднаних сил. Днями мужня захисниця приїхала в Черкаси у короткотермінову відпустку.

 

Залиште коментар