За найкреативнішу ялинку в Чигирині обіцяють 5 тисяч гривень

За найкреативнішу ялинку в Чигирині обіцяють 5 тисяч гривень

Фестиваль Святого Миколая триватиме у першій козацькій столиці – місті Чигирині 16-17 грудня. Впродовж двох днів тут відбуватимуться справжні дива! Однією з таких дивовиж стане Галявина креативних ялинок, де будуть представлені новорічні деревця, зроблені з будь-чого… окрім справжніх ялинок та сосон. Долучитися до створення креативного простору зможуть всі охочі, ставши учасниками Конкурсу.

Про це повідомили на сайті Ремарка.

Умови участі:

  • Роботи можуть бути як авторські, так і колективні.
  • Ялинки можуть бути виконані у будь-якій техніці та з будь-яких матеріалів (окрім справжніх ялинок та сосон), що тривкі до вуличних умов.
  • Мінімальна висота роботи – 1,5 метри.
  • Робота повинна бути у зібраному вигляді, мати хрестовину і бути готовою до самостійного вертикального встановлення на галявині просто неба.
  • Авторство роботи та контакти авторів мають бути вказані у супроводжуючій записці, прикріпленій до роботи.

Роботи, надані на конкурс, не повертаються, а будуть передані в Храми на період свят.

Конкурсні роботи приймаються:

до 8 грудня за адресою: м. Черкаси, вул. Одеська, 8. Контактний тел. (093)160-40-73

9 грудня у місті Чигирині на Фабриці Святого Миколая (резиденція Богдана Хмельницького) з 11.00 до 16.00. Контактний тел. (097)80-222-70

Всі роботи, що надійдуть на конкурс, будуть встановлені на території Резиденції Богдана Хмельницького у Чигирині і будуть оцінені спеціальним журі. Визначення переможця відбудеться на другий день фестивалю 17 грудня.  Переможець отримає грошову премію у розмірі 5000 гривень.

Залиште коментар