«Хочу, щоб розвиток міста залежав від громади, а не від окремих людей», — Бондаренко про переваги стратегії розвитку міста

«Хочу, щоб розвиток міста залежав від громади, а не від окремих людей», — Бондаренко про переваги стратегії розвитку міста

Черкаси серед перших міст в Україні, які почали розробляти стратегію розвитку. На сьогодні підготовка цього важливого документу перебуває на початковій стадії, але вже можна говорити про те, які переваги отримає місто з його прийняттям.

«Мери змінюються, як і їхні заступники чи депутати, і кожного разу розвиток міста залежить від конкретних людей, які можуть мислити по-різному. Я хочу, щоб все залежало від громади, яка один раз прийме цю стратегію й буде відповідно до неї працювати, — наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, виступаючи цієї п’ятниці на засіданні Клубу мерів. — У минулі роки проведено ряд соціологічних досліджень серед жителів міста. За моїм дорученням, створено та затверджено склад Комітету стратегічного планування при міському голові, до якого входять 24 особи. Це представники виконавчих  органів рад, депутати міської ради та представники громадських організацій».

Нагадаємо, що за участі представників громадянської платформи «Нова країна» та учасників навчання ГО «Школа мерів» 23 вересня цього року було проведено масштабну зустріч з мешканцями міста з метою визначення бачення розвитку міста громадою та формування робочих груп. Також планується залучення фахових експертів для проведення досліджень певних галузей та визначення перспектив їхнього розвитку, що можуть стати основою для розроблення оперативних планів.

Ще однією суттєвою перевагою наявності стратегії розвитку міста є збільшення його інвестиційної привабливості.

«Ми чекаємо від прийняття стратегії не лише чіткого бачення громадою подальшого розвитку міста: де ставити майданчики, які вони повинні бути та інші подібні питання, а й дозволить залучити в Черкаси додаткові інвестиції, — наголосив заступник міського голови Черкас Роман Буданцев. — Інвестори повинні бачити цей документ і розуміти в якому напрямі рухається місто, що буде робитися, чого чекати, чи можна вкладати інвестиції. Маючи розроблену стратегію розвитку, нам набагато простіше буде домовлятися з інвесторами й вони охочіше вкладатимуть гроші в розвиток економіки Черкас».

 

Залиште коментар