За побиття представника влади у Золотоноші хулігана віддали під суд

За побиття представника влади у Золотоноші хулігана віддали під суд

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 296 КК України, а саме хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, пов’язаному з опором представникові влади, який виконує обов’язки з охорони громадського порядку.

Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

Досудовим розслідування встановлено, що чоловік в січні 2018 року, перебуваючи в м. Золотоноша, з хуліганських мотивів, тобто з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, а саме ігноруванням правил взаємоповаги, засад моральності, грубо порушуючи громадський порядок, вчиняючи опір представникові влади, який виконує обов’язки з охорони громадського порядку, прагнучи показати свою зневагу до таких правил і норм поведінки, вчинив хуліганські дії відносно потерпілого, який стояв біля свого подвір’я, безпідставно нанісши останньому тілесні ушкодження у вигляді травми голови зі струсом головного мозку.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт направлено для розгляду до Золотоніського міськрайонного суду.

Довідково:санкція ч. 3 ст. 296 КК України передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі від 2 до 5 років.

Залиште коментар