За сприяння служби зайнятості черкащанин започаткував власну справу

За сприяння служби зайнятості черкащанин започаткував власну справу

Роман Сербін звернувся до Канівського центру зайнятості після демобілізації з військової служби в зоні проведення антитерористичної операції.

Дізнавшись про можливість започаткування власної справи за сприянням служби зайнятості, шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, вирішив спробувати. Тим більше, що наміри такі були й раніше. Роман планував реалізувати свій досвід роботи в меблевому бізнесі, але бракувало коштів.

Безробітний відвідав семінари з підприємницької діяльності, на яких дізнався про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, пройшов профдіагностичне тестування з метою з’ясування наявності схильностей до здійснення підприємницької діяльності.

Підприємницька діяльність безперечно потребує нових знань, тому Роман залюбки погодився на пропозицію фахівців центру зайнятості пройти навчання на курсах за напрямком «Підприємництво та бізнес-планування». Навчання в Черкаському бізнес-коледжі збагатило знаннями, дало змогу якісно підготувати бізнес-план на тему «Магазин меблів» та захистити власну бізнес-ідею на засіданні комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

1 березня 2017 року Роман Сербін зареєстрував підприємницьку діяльність та розпочав роботу. Сьогодні в нього є велике бажання працювати та рухатися вперед з метою досягнення високих результатів.

Співпраця, яка була налагоджена центром зайнятості з безробітним, наразі продовжується як з роботодавцем.

За інформацією прес-служби Черкаського ОЦЗ

Прочитайте ще:

Залиште коментар