За тиждень на автодорогах області ліквідовано майже 8 тис. кв. м деформацій та пошкоджень

За тиждень на автодорогах області ліквідовано майже 8 тис. кв. м деформацій та пошкоджень

На автомобільних дорогах державного значення в Черкаській області тривають роботи з експлуатаційного утримання доріг. Підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» з 17 по 24 травня було ліквідовано майже 8 тис. кв. м деформацій та пошкоджень.

Про це повідомила рес-служба САД у Черкаській області.


Упродовж минулого тижня роботи з ліквідації ямковості проходили на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-09 Миронівка-Канів, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, Р-64 Ківшовата-Шушківка-Лисянка-Моринці-Шевченкове-Тарасівка-/Н-16/ та Р-71 Одеса-Іванівка-Ананьїв-Піщана-Хащувате-Колодисте-Рижавка-/М-05/.


Також протягом тижня проводилися роботи зі встановлення нових та заміні старих дорожніх знаків, обкошування узбіч, ремонт транспортного бар’єрного огородження, фарбування бар’єрного та перильного огородження, прибирання від сміття та бруду проїзної частини автодоріг, прибирання нанесеного ґрунту під бортовим каменем і т.д.
Ремонтні роботи продовжуються й надалі за сприятливих погодних умов.
Загалом з початку року було ліквідовано майже 75 тис. кв. м деформацій асфальтобетонного покриття на дорогах загального користування державного значення у Черкаській області.

Залиште коментар