За збитого пішохода винний відбудеться штрафом

За збитого пішохода винний відбудеться штрафом

Золотоніським міськрайоним судом завершено судовий розгляд за обвинуваченням жителя м. Золотоноша у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України, а саме порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

В судовому засіданні встановлено, що чоловік, керуючи автомобілем ВАЗ 21043 по вул. Шевченка від центра міста в напрямку вулиці Черкаської в м. Золотоноша, грубо порушуючи вимоги п.п. 2.3 б), 12.2; 18.1 Правил дорожнього руху України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001р. №1306, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою та відповідно не відреагував на її зміну, і наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, скоїв наїзд на пішохода, яку мав можливість об’єктивно виявити, на пішохідному переході вулиці Шевченка, переходила зліва направо відносно напрямку руху автомобіля. Внаслідок зазначеної дорожньо-транспортної пригоди пішохід отримала травму нижньої кінцівки з закритим переломом правої малогомілкової кістки, гематомою правого стегна та травму голови.

Суд на підставі пред’явленого прокурором обвинувачення засудив порушника правил дорожнього руху до покарання у вигляді штрафу у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Прочитайте ще:

Залиште коментар