Забив до смерті: жителя Золотоніщини ув’язнять на вісім років

Забив до смерті: жителя Золотоніщини ув’язнять на вісім років

Золотоніським міськрайонним судом засуджено чоловіка за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

В ході судового розгляду встановлено, що житель одного із сіл Золотоніського району в липні 2017 року, перебуваючи на території домоволодіння, а саме в приміщенні літньої кухні, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, на грунті раптово виниклих неприязних відносин із потерпілим, реалізуючи свій злочинний умисел, спрямований на нанесення тілесних ушкоджень, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх шкідливих наслідків долонею лівої руки наніс один боковий удар в обличчя останньому, після чого кулаком правої руки наніс один боковий удар в ліве вухо потерпілому. Після спричинення вказаних ушкоджень коліном правої ноги наніс один прямий удар потерпілому в область грудної клітки, після чого останній ліг на ліжко.

Згідно висновку судово-медичної експертизи причиною смерті потерпілого є черепно-мозкова травма у вигляді синців та саден на голові, крововиливів у м’які покрови склепіння черепу, крововиливу під м’які оболонки головного мозку, крововиливу під м’які оболонки мозочка та забою останнього.

Він же, в липні 2017 року перебуваючи на території домоволодіння, а саме в приміщенні літньої кухні, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, після  спричинення тілесних ушкоджень потерпілому, діючи за раптово виниклим умислом спрямованим на незаконне заволодіння чужим майном, умисно, усвідомлюючи, що його протиправні дії бачать відкрито з корисливих мотивів викрав особисті речі потерпілого, зокрема мобільним телефоном марки NOMI i184 та особистими іншими речами потерпілого.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка за ч. 2 ст. ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та ч. 2 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно) призначивши покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар