Записатися на прийом до лікаря в Черкасах можна через Інтернет

Записатися на прийом до лікаря в Черкасах можна через Інтернет

У Черкасах запрацював новий медичний сервіс – онлайн запис пацієнта на прийом до лікаря. Про це повідомили під час прес-конференції, яка відбулася сьогодні за участі міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олега Стадника, керівника проекту з боку виконавця Вадима Терентюка.

Мер міста Анатолій Бондаренко підкреслив, що такий проект впроваджено у медичних комунальних закладах міста вперше в Україні. Ця послуга для черкасців є безкоштовною.

«На сьогодні в електронних реєстратурах поліклінік міста уже зареєструвалися 150 тисяч пацієнтів», – уточнив Олег Стадник.

Реалізація проекту коштувала міській раді 600 тисяч гривень. Вони використані на розробку програмного забезпечення, закупівлю СМС-сервісу, технічне переоснащення реєстратур поліклінік, навчання персоналу, впровадження технологій із захисту інформації, закупівлю витратних матеріалів та на роз’яснювальну кампанію.

Переваги від нововведень очевидні. Не потрібно гаяти свій час, чекати під кабінетом та контактувати у черзі із хворими. Лікар в свою чергу має змогу якісно підготуватися до прийому. Оскільки знає, хто записався та кількість пацієнтів. Відтак, може освіжити у пам’яті історію хвороби та подивитися у динаміці результати лабораторних досліджень.

Під час прес-конференції було детально продемонстровано,  як зареєструватися у системі і записатися на прийом до лікаря. Здійснити запис можна за електронною адресою www.mymedcabinet.com.ua.

«У системі можна також відмовитись від прийому, ми передбачили і таку можливість. Пацієнт, який двічі замовить послугу і впродовж двох місяців не з’явиться на прийом, потрапляє у чорний список, і протягом двох місяців він не матиме права реєструватись на прийом до лікаря», – розповів Вадим Терентюк.

Організатори повідомили, що мережа черкаських міських закладів охорони здоров’я одна з перших в Україні в тестовому режимі підключена до центрального компоненту МОЗ України, який є платформою для забезпечення подушної оплати ЛПЗ та лікарям. З’єднання амбулаторій і поліклінік Черкас із центральним електронним реєстром МОЗ Україна є реальний крок до реалізації глобальної медичної реформи в України. Таким чином, ЛПЗ будуть безпосередньо через електронну систему надавати інформацію МОЗ України про декларації між лікарем та пацієнта, а Національна служба здоров’я України буде сплачувати за подушним принципом.

 

 

 

 

Залиште коментар