Заради наркотику жінка залишила частину жителів Сміли без зв’язку

Заради наркотику жінка залишила частину жителів Сміли без зв’язку

27-річна жінка, яка має наркотичну залежність, шляхом демонтажу скоїла крадіжку телефонного кабелю заради нової «дози». Під час затримання жінка намагалася втекти, але спроба була марною. Про це повідомляє прес-служба Управління поліції охорони в Черкаській області.

О 19:10 годині на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійшов сигнал тривоги з повітряної лінії кабелів, що належить ВАТ «Укртелеком», розташованої на перехресті вулиць Успенська та Волошкова.

Прибувши на місце спрацювання, група реагування поліції охорони виявила пошкодження кабельної мережі та підозрілу жінку, яка, щойно побачивши правоохоронців, викинула з кишені ножа та подалася навтьоки зі змотаною бухтою кабелю.

Поліцейські наздогнали та затримали зловмисницю. Під час поверхневого огляду виявлено й інші спеціальні засоби для демонтажу кабелів, а також серед особистих речей були два використані шприци. Тоді жінка і пояснила, що вона має наркотичну залежність і пішла на крадіжку, щоб за отримані кошти від продажу кабелю купити нову «дозу».

Особу жінки встановлено. Вона жителька Смілянського району, 1992 року народження, раніше притягувалася до відповідальності згідно ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Затриману передано слідчо-оперативній групі Смілянського ВНП. Сума збитків встановлюється.

Залиште коментар