Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України виступив у Черкасах з унікальним концертом

Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України виступив у Черкасах з унікальним концертом

Уперше в Черкасах із концертом побував Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України, його солісти та фольклорний гурт «Святовид». Своїм слухачам 9 травня музиканти презентували патріотично-мистецький проект «Армія з народом». Понад годину на сцені обласної філармонії звучала музика різних стилів та українські пісні під акомпанемент духових інструментів, повідомляють у міській раді.

Як зазначають організатори, проект ставить за мету через музику й слова об’єднати всіх українців у єдину родину. А ще – через культуру зміцнити авторитет та імідж українського війська. Із цим мистецьким проектом планують об’їхати всю Україну, розпочали ж із Черкащини.Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який завітав на концерт, відзначив учасників оркестру Збройних Сил України подякою та квітами.
– Для нас велика честь приймати ваш колектив у такий день – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, – відзначив міський голова. – Дякуємо кожному з вас за чудовий виступ та надзвичайні емоції.

Залиште коментар