Представники ЦВК завітали до Черкас

Представники ЦВК завітали до Черкас

Сьогодні до Черкас завітали представники Центральної виборчої комісії: Сергій Постівий та Інна Лаврук. Під час робочої зустрічі під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина присутні обговорили ряд важливих для міста і України загалом питань.

Це, зокрема, стан підготовки до чергових місцевих виборів, запланованих на 25 жовтня 2020 року, наявність відповідного матеріально-технічного забезпечення приміщень територіальних виборчих комісій, дільничних виборчих комісій та місць для голосування. А також – можливості на дільницях особистого голосування виборця, який за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я має порушення.

Крім цього, член Центральної виборчої комісії Сергій Постівий окреслив перспективи участі виборчих комісій Черкаської області в пілотному проєкті щодо тестування інформаційних технологій, спрямованих на передачу відомостей протоколів з дільничних виборчих комісій до Центральної виборчої комісії з використанням телекомунікаційних та інших інноваційних технологій у виборчому процесі.

Ігор Волошин наголосив, що у Черкасах команда міського голови Анатолія Бондаренка послідовно працює у напрямку забезпечення прозорості та відкритості здійснення виборчого процесу. Загалом у Черкасах, згідно із статистичними даними, проживає близько 226 тисяч виборців та розміщено 127 виборчих комісій. З них – в Придніпровському районі – понад 109 тисяч виборців та 56 дільничних виборчих комісій, решта – в Соснівському районі Черкас.

Водночас додав, що рішенням Черкаської міської ради у структурі виконавчих органів місцевого самоврядування створено управління з питань державної реєстрації , котрому передані повноваження ведення Державного реєстру виборців. Також при управлінні з питань державної реєстрації Черкаської міської ради функціонує відділ ведення Державного реєстру виборців Придніпровського району та відділ ведення Державного реєстру виборців Соснівського району.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Залиште коментар