Заступники мера Черкас стали кураторами лікарень

Заступники мера Черкас стали кураторами лікарень

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні провів оперативну нараду з керівництвом міста.

Від сьогоднішнього дня на весь період карантину кожен із заступників міського голови Черкас бере під особисте кураторство по одному закладу охорони здоров’я нашого міста.

“На прямому зв’язку з третьою Черкаською міською лікарнею швидкої допомоги, обласним лабораторним центром, міськими та обласною лікарнями мої заступники будуть цілодобово. Про всі потреби, проблеми, стан пацієнтів та умови праці співробітників мене особисто інформуватимуть щодня.

Під особистий контроль беру Черкаську інфекційну лікарню, а також загальну ситуацію у всіх медичних закладах Черкас. Працюємо у цілодобовому режимі, моніторинг проводимо регулярно, реагуємо оперативно.

Крім того, ще раз дав доручення директорам департаментів Черкаської міської ради з понеділка переглянути видатки і відкоригувати міський бюджет так, щоб на потреби медицину спрямувати необхідну суму коштів”, – повідомив мер Черкас.

Він додав, що керівництво міста  працює 24 години на добу, щоб тримати епідеміологічну ситуацію в Черкасах під контролем. А свою заробітну плату та премії на цей період спрямовує на потреби закладів охорони здоров’я нашого міста.
“Посади в такій ситуації мають поступитися місцем обов’язку перед громадою!”, – підкреслив Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар