Завдяки «батьківщинівцям» оновлюють Черкаський ліцей спортивного профілю

Завдяки «батьківщинівцям» оновлюють Черкаський ліцей спортивного профілю

За ініціативи депутата Черкаської міської ради від «Батьківщини» Юрія Тренкіна з міського бюджету виділено кошти для ремонту спортивного залу у ліцеї спортивного профілю №34.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, декілька років тому цей заклад мав занедбаний стан: дірявий дах, старі вікна та обшарпаний фасад. Нині завдяки депутатській підтримці тут розпочато довгоочікувані ремонти.

«Це найбільша школа Черкас. Оскільки вона має статус спортивного ліцею, ми в першу чергу звернули увагу на відновлення спортивної інфраструктури. Минулого року тут збудований найбільший у місті спортивний майданчик зі штучним покриттям. Нині облаштовують сучасну спортивну залу національного рівня», – розповідає партієць.

У спортзалі уже замінено системи освітлення та вентиляції, а також вікна на даху. На проведення цих робіт використано близько 2 млн грн.

«Думаю, наступного навчального року учні нашої школи займатимуться в оновленому спортзалі. На вулиці закінчуються роботи по встановленню спортивних тренажерів. Тож наш ліцей матиме статус спортивного за всіма ознаками», – розповідає директор  НВК №34 Віталій Дейнега.

Всього на ремонт найбільшого спортивного залу області заплановано витратити 12 млн. грн.

Наступного року завдяки депутатській підтримці школу планують причепурити ззовні. Адже застаріла плитка поволі осипається і становить небезпеку для учнів. Крім цього, утеплення фасаду дасть можливість суттєво заощадити на енергоносіях.

 

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар