Завдяки черкаським «батьківщинівцям» у лікарні швидкої допомоги – нове обладнання

Завдяки черкаським «батьківщинівцям» у лікарні швидкої допомоги – нове обладнання

З ініціативи депутатів Черкаської міської ради від «Батьківщини»для покращення матеріального стану єдиної у місті лікарні швидкої медичної допомоги на 2018 рік у бюджеті розвитку передбачено майже 18 млн грн. Зокрема, на придбання необхідного для закладу обладнання та предметів довготривалого користування – 10 млн 195 тис грн.

Нещодавно міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, депутати міськради від «Батьківщини» Юрій Тренкін та Роман Діскант відвідали медичний заклад і пересвідчилися, що ремонтні роботи та встановлення медичного обладнання проводиться вчасно.

«Найбільша багатопрофільна лікарня міста не може бути у занедбаному стані, в якому вона була раніше. Питання медицини міста для нас є пріоритетними, особливо сьогодні, коли в країні відбувається медична реформа і місцевій владі доводиться вирішувати питання охорони здоров’я. Тож при розподілі фінансування ми врахували проблеми лікарні швидкої допомоги», – розповів голова бюджетної комісії Черкаської міської ради, «батьківщинівець» Юрій Тренкін.

Завдяки такому фінансуванню у лікарні вдалося вирішити глобальні проблеми із нестачею обладнання та оновити застарілий інвентар.

«Уже давно не виділялися такі суми коштів для обновлення медичної апаратури. Лише з приходом нового міського голови та депутатського корпусу Черкаської міської ради у лікарні почалися позитивні зрушення. Тільки минулого року для лікарні закуплено нового діагностичного обладнання та придбано необхідного інвентарю на загальну суму 21 млн грн. і все обладнання працює. Цьогоріч виділено додаткову суму коштів», – повідомив головний лікар КП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР, депутат обласної радивід «Батьківщини» Олександр Федорук.

Із запланованого цього року вже придбано інжектор (ін’єкційна система для подачі контрастної речовини), апарат УЗД, 2 фотометри, апарат для лазерної терапії «Медик – 2к», апарат для міостимуляції, відсмоктувачі для інтенсивної терапії, гематологічний аналізатор, повітряні стерилізатори, шприцеві насоси та інше обладнання. Всього з початку цього року придбали обладнання на суму майже 8 млн. грн.

«Завдяки виділеним коштам лікарня обновлює меблі та м’який інвентар. Так, цього року планується закупити 95 медичних функціональних 2-секційних ліжок, 40 3-секційних, а також 86 приліжкових функціональних тумбочок. Такі меблі полегшують догляд за важкохворими пацієнтами для медичних працівників та є комфортними для пацієнтів», – сказав Олександр Леонідович.

Нагадаємо, минулого року для медичного закладу придбали комп’ютерний16-зрізовий томограф, вартість якого близько 11 млн грн. Це найпотужніший комп’ютерний томограф в області.

«Він працює у цілодобовому режимі, без вихідних і може виконувати до 50 досліджень на добу. Це єдиний томограф у місті, який працює в такому режимі. Пацієнти стаціонару нашої лікарні проходять обстеження безоплатно», – пояснює Олександр Леонідович.

Залиште коментар