На Черкащині відбудеться яскравий фестиваль повітряних куль

На Черкащині відбудеться яскравий фестиваль повітряних куль

В Умані Черкаської області з 25 по 30 вересня 2018 року відбудеться чемпіонат України з повітряноплавного спорту та 11-й міжнародний фестиваль повітряних куль “Монгольф’єрія”. Про це повідомляє сайт «Ліга. Новости».


Організатори планують встановити кілька рекордів України, які також можуть претендувати на рекорд Гінеса. Зокрема, стрибок парашутистів в тандемі з повітряної кулі з висоти 4 км, а також найвища доставка дроном пошти на повітряну кулю.

У спортивних змаганнях візьмуть участь до 15-ти екіпажів повітроплавців зі всієї країни, а 28 вересня судді визначать володарів титулу чемпіона України і Кубка турніру.
Міжнародний фестиваль повітряних куль стартує 28 вересня. У показі аеростатів і розважальних польотах візьмуть участь близько 15 українських і європейських екіпажів. За умови гарної погоди, польоти будуть проходити щодня до 30 вересня, старт о 7:00 і 16:30.

Також в перший день фестивалю, 28 вересня, відбудеться вечірня вистава – освітлені повітряні кулі на тлі вечірнього неба. Заплановано і виступ повітряних гімнастів.

Помилуватися польотом аеростатів і послухати майстер-класи від організаторів можна буде безкоштовно, за задоволення здійснити політ на повітряній кулі потрібно буде заплатити, попередньо зареєструвавшись. Місце проведення – Умань, стадіон “Сокіл”.

Залиште коментар