Заветовані міським головою рішення депутати сподіваються протягти з другої спроби

Заветовані міським головою рішення депутати сподіваються протягти з другої спроби

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький заявляє, що депутати міськради знову внесуть на розгляд постійних комісій, а згодом – і сесії ради (через 20 днів, як того вимагає регламент) ті 13 рішень, які були заветовані міським головою Анатолієм Бондаренком. Про це секретар Черкаської міської ради заявив сьогодні під час прес-конференції, передає кореспондент «Проголовне».

Олександр Радуцький та деякі депутати, серед яких Олександр Згіблов, Володимир Гриценко, Максим Шило та Іван Косенко, вважають, що усі ці рішення цілком відповідають чинному українському законодавству. Тому вони будуть знову внесені на розгляд постійних комісій, а згодом і сесії.

Нагадаємо, міський голова наклав вето на 13 рішень прийнятих на останньому засіданні сесії міськради через численні зауваження до цих рішень з боку юридичної служби та інших департаментів. Зокрема, це рішення про розпуск виконавчого комітету Черкаської міськради, про внесення змін до регламенту ЧМР, припинення діяльності КП “МІА Черкаси”, що видає комунальну газету «Місто», висловлення недовіри директору департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артуру Савіну, демонтаж споруди на пляжі “Пушкінський” та інші.

Прочитайте ще:

Залиште коментар