Завтра до кінця дня Сміла буде з теплом?

Завтра до кінця дня Сміла буде з теплом?

Проблеми з початком опалювального сезону залишилися тільки в м. Сміла. Умань, Чигирин, Кам’янка, де також були негаразди, вже з теплом, і лише це місто залишається проблемним. Про це йшлося на координаційній нараді в Черкаській ОДА, передає кореспондент «Проголовне».

По Чигирину ситуацію вирішили розрулити з допомогою переходу на індивідуальне опалення. Зараз там без тепла поки ще 42 абоненти, проте половина з них – квартири, в яких ніхто не проживає. Решта буде забезпечена теплом найближчим часом.

А от у Смілі ситуація загострюється. Жителі міста виходять на акції протесту. Міська влада, яка спочатку хотіла передати котельні комунальному підприємству, тепер повернула їх у власність ТОВ «Смілаенергоінвест». Тепер фахівці цього приватного підприємства взялися нарешіт готувати котли до подачі тепла. Обіцяють – до кінця завтрашнього дня (це крайній термін) п’ять котелень буде запущено в роботу і місто буде з теплом.

Зараз у Смілі обігріваються лише окремі заклади освіти та охорони здоров’я. Основна частина міста – без опалення. У «Смілаенергоінвест» заявили міській владі про потребу в попередній оплаті, це нібито необхідно їм для того, аби залагодити свої справи у НАК «Нафтогаз». Сьогодні їхні керівники, за словами працівників «Смілаенергоінвест», перебували у НАК, щоб підписати угоди про реструктуризацію боргів та отримання лімітів на газ.

Голова ОДА Юрій Ткаченко вкотре нагадав смілянській владі про кримінальну відповідальність за зрив опалювального сезону.

Прочитайте ще:

Залиште коментар