Жашківські рятувальники провели для школярів відкритий урок безпеки

Жашківські рятувальники провели для школярів відкритий урок безпеки

З 27 березня школярі Черкащини відправляться на довгоочікувані весняні канікули. Саме в цей період діти, маючи вдосталь вільного часу, можуть потрапити до різного роду надзвичайних подій.

Аби попередити виникнення таких ситуацій, 23 березня в рамках «Тижня знань з безпеки життєдіяльності» співробітники Жашківського районного сектору  Управління ДСНС у Черкаській області провели відкритий урок безпеки з дітьми 3 та 4 класів Тинівської  загальноосвітньої школи.

Відгадуючи загадки на протипожежну тематику, які для малечі підготували інспектори ДСНС, діти пригадали основні правила безпечної поведінки яких необхідно дотримуватися під час перебування вдома чи на вулиці.

Особливу увагу співробітники Служби порятунку звернули на правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Використовуючи макети снарядів, мін, гранат, рятувальники показали дітям як виглядають боєприпаси, а також продемонстрували повчальний відеролик «Небезпечні знахідки».

Під час зустрічі між учнями та співробітниками ДСНС відбувалася «жвава» бесіда. Школярі ставили фахівцям Держслужби з надзвичайних ситуацій безліч питань, а найсміливіші розповідали  навіть про ситуації, учасниками яких були вони самі або їхні знайомі. Такий урок дозволив збагатити знання учнів та застерегти їх від  необдуманих вчинків.

Наприкінці уроку діти отримали інформаційні листівки на яких проілюстровані види небезпек весняно-літнього періоду.

Залиште коментар