Жодних ремонтів у школі № 8 не проводилося, – Сергій Воронов

Жодних ремонтів у школі № 8 не проводилося, – Сергій Воронов

Сьогодні тимчасово призупинено навчальний процес у черкаській школі №8.

Таке рішення зранку в терміновому режимі ухвалило керівництво цього закладу, враховуючи надзвичайну подію, яка трапилась сьогодні під час ранкової лінійки. А саме більше двадцяти  дітей без видимих на те причин втратили свідомість. Усі школярі були відразу доставлені до лікарні, один з них у тяжкому стані перебуває у реанімації.

Повідомляють у Черкаській міській раді.
Перебіг подій у  цій школі перебуває під особистим контролем міського голови Анатолія Бондаренка.
Як повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, зараз лікарі та інші фахівці встановлюють причини такої реакції дитячих організмів.
“Поки немає чіткого розуміння, що спричинило масову  втрату свідомості та запаморочення у дітей різного віку. Ранкова лінійка відбувалась традиційно на вулиці, до сніданку. Погодні умови дозволяли це здійснювати. Також немає підстав нарікати на споживання якихось шкільних страв. Оскільки діти, щойно прийшли з дому , і нічого не їли у шкільній їдальні. Тому у терміновому режимі керівництвом школи та педагогічним колективом було проінформовано про цю ситуацію батьків та ухвалено рішення про зупинку навчання у закладі до  моменту з’ясування обставин і причин цієї критичної ситуації”,  – наголосив Сергій Павлович.
Також Сергій Воронов проінформував, що нині у цьому навчальному закладі не відбувалось жодних ремонтів чи фарбувань, які могли спровокувати виділення різких запахів чи шкідливих речовин,  несприятливих для дитячого організму.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар