Житель Золотоніщини незаконно передав в оренду 30 га землі

Житель Золотоніщини незаконно передав в оренду 30 га землі

Житель Золотоніського району отримав в оренду для ведення фермерського господарства земельні ділянки загальною площею близько 30 га, які в подальшому передав в суборенду, що доводить його небажання та неспроможність здійснювати фермерське господарство обробляти землю самостійно. Про це повідомляють в Золотоніській місцевій прокуратурі.

Так, залучення третіх осіб до обробітку землі та сплати орендної плати орендодавцю з нездійсненням орендарем господарської діяльності з безпосереднього цільового використання орендованої земельної ділянки виходить за межі діяльності, яку може здійснювати орендар. Відповідно ст.7 ЗУ «Про фермерське господарство» та ст.ст. 124, 137 Земельного кодексу України без конкурентних засад земельні ділянки можуть передаватися в оренду для ведення фермерського господарства лише громадянам, а тому передача земельних ділянок юридичній особі в оренду без проведення земельних торгів є незаконною.

Враховуючи викладене, Золотоніською місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про визнання недійсними  наказів Головного управління Держземагенства та договорів оренди земельних ділянок.

Прочитайте ще:

Залиште коментар