Житель Золотоноші повторно втрапить за грати за збут наркотиків

Житель Золотоноші повторно втрапить за грати за збут наркотиків

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУ НП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, а саме: незаконне виготовлення, придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту, а також незаконний збут, вчинений повторно. Про це повідомляє Золотоніська місцева прокуратура.

В ході досудового розслідування встановлено, що 32-річний чоловік, будучи раніше судимим за ч. 2 ст. 307 КК України, на шлях виправлення не став та повторно вчинив правопорушення у сфері незаконного обігу наркотичних засобів за наступних обставин.

Він, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння та бажаючи настання їхніх шкідливих наслідків, умисно, повторно, з метою подальшого збуту, незаконно придбав психотропну речовину «Амфетамін», яку в подальшому в травні 2017 року переніс до Золотоніської дитячої лікарні, де незаконно збув за 400 грн.

Обвинувальний акт за вказаним фактом 08.08.2017 направлено до Золотоніського міськрайонного суду, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 6 до 10 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар