Жителі Катеринополя просять владу почати ремонт доріг

Жителі Катеринополя просять владу почати ремонт доріг

Про це йдеться у зверненнях, які громадяни надсилають на офіційний сайт Катеринопільської селищної ради. Останній допис з’явився сьогодні, 29 березня, повідомляють Новини Черкас.

Мешканець Катеринополя Саша пише (орфографія збережена – ред.):

«Коли розпочнуться хочаб ямкові ремонти доріг хоча бццентраальних вулиці міста! Пересуватись просто стає нестерпно! І я кажу не про те щоб прооосто засипати сипучими матеріалами, а як потрібно з асфальтом, і з нормами по укладці дорожнього покриття! Коли ми вже побачимо хоча б дії в цьому напрямку?!?»

Селищний голова Гегедош І.Т. відповів: «Асфальто-бетонні роботи,і з нормами по укладці дорожнього покриття, розпочнуться : кінець квітня- початок травня».

Зазначимо, що минулого тижня було ще одно звернення щодо стану доріг:

«Доброго дня! По вул. В’ячеслава Чорновола окрім вибоїн знаходиться не маленька яма (в районі будинку №65). Якщо туди попадеш колесом – то можна і з життям попрощатись. Чи ведуться якісь роботи по її усуненню? Мешканець Катеринополя»

На це звернення селищний голова Гегедош І.Т. відповів, що незабаром проблема буде усунута:

«Доброго дня. Дану проблему буде усунено шляхом засипання сипучим матеріалом, до початку проведення робіт асфальто-бетонними матеріалами. Потім буде заасфальтовано».

Залиште коментар