Жителі мікрорайону Митниця пишуть листи вдячності про свого депутата

Жителі мікрорайону Митниця пишуть листи вдячності про свого депутата

Депутат Черкаської міськради Юрій Тренкін, як може, “відробляє” довіру своїх виборців. Старання обранця жителі мікрорайону Митниця, де знаходиться його виборчий округ, помічають щодня, а дехто – навіть пише листи до редакції з подяками. Днями такий лист отримали і в “Дзвін.media”.

“Ми, жителі мікрорайону Митниця із задоволенням спостерігаємо за позитивними змінами, які відбулися і з кожним роком відбуваються в нашому районі. Ми просто радіємо результатами реалізованих проектів нашого депутата Юрія Тренкіна і його команди, адже черкаські “батьківщинівці” реально змінюють життя громади нашого міста на краще, – написала Дунаєнко Г.І., жителька мікрорайону Митниця, ветеран педагогічної праці, – виборці не помилились, коли довірили і віддали свої голоси за кандидатуру на посаду голови від політсили “Батьківщина” Анатолія Бондаренка, бо тільки під його умілим керівництвом працюють депутати. І, зокрема, наш депутат Юрій Васильович Тренкін”.

Очоливши бюджетну комісію в міській раді, як відзначає городянка, Тренкін продемонстрував “злагоджену, кропітку роботу на благо нашого міста, професійно та по-господарському розподіляючи кошти, щоб наше місто ставало все кращим”.

“Передвиборна програма депутата Тренкіна Ю.В. зі своєю командою, втілюється у реальне життя. Відремонтовано фасад школи №34, встановлені спортивні майданчики в школах №31 та №34. Тепер мешканці Митниці можуть у будь-який зручний для них час займатись спортом на нових та сучасних тренажерах. З ініціативи нашого депутата були виконані ремонтні роботи ДНЗ №34 “Дніпряночка”. А саме: проведено реконструкцію фасаду будівлі, ремонт покрівлі та запасних виходів, ще й за власні кошти Ю.В.Тренкін придбав спортивний інвентар. Знову ж таки, з ініціативи депутата Тренкіна, була зроблена значна робота по зміцненню матеріально-технічної бази ДНЗ№91 «Кобзарик», яким завідує Бугайова А.П. Тут закінчені поточні ремонти приміщень, здійснена реконструкція фасаду, та інше. Але найголовніше: депутат Юрій Тренкін допоміг зробити басейн! Митниця стала чистою, мальовничою, охайною. Вулиці Героїв Дніпра та Гагаріна красиво озеленені та забезпечені сучасними системами поливу. Зроблені ремонти будинків старого житлового фонду. Завдяки злагодженій роботі із ОСББ, вдалося провести ремонти міжпанельних швів, утеплення будинків, ремонт під’їздів і ліфтів. Крім цього, у дворах зроблені плиточні покриття, відремонтовані дитячі майданчики та лавочки. Вперше за багато років, з ініціативи Тренкіна Ю.В., була приділена увага міському реабілітаційно-оздоровчому медичному закладу “Астра”, який став унікальним не тільки в місті, а й на території області. Тут надається безкоштовна допомога всім пільговикам”, – перераховує пані Дунаєнко частину того, що вже встиг зробити їхній депутат.

Окремо жінка наголошує, як багато Юрій Васильович приділяє часу і ресурсів індивідуальній допомозі громадянам.

“У мікрорайоні Митниця постійно працює громадська приймальня, де щовівторка з 16 до 18 год. жителі можуть поспілкуватись з депутатом особисто. Наш депутат завжди намагається вирішити питання громади позитивно. Враховуючи звернення жителів мікрорайону Митниця, депутат ініціював будівництво сходинок на Пастерівському узвозі. Про зупинки транспорту – окрема подяка! Реконструкція та заміна зупинок громадського транспорту була вкрай необхідною для мікрорайону Митниця. Адже з початком купального сезону влітку, до району приїздить багато людей, щоб поніжитись на пляжах біля Дніпра. А як приємно жителям, коли наш депутат до кожного календарного і професійного свята надсилає свої вітання і подарунки!” – ділиться емоціями розчулена городянка.

Тож, як резюмує дописувачка, “можна впевнено сказати, що команда міського голови Бондаренка Анатолія Васильовича, до якої входить депутат Тренкін Юрій Васильович, не кидає слів на вітер”.

Цікаво, що депутатські успіхи Юрія Тренкіна оцінили і колеги із Черкаської обласної ради, бо запропонували нагородити його грамотою Верховної Ради.

Залиште коментар