Жителька Кам’янщини обікрала прихожанку церкви

Жителька Кам’янщини обікрала прихожанку церкви

Дівчина викрала у потерпілої куртку, в якій знаходився мобільний телефон. Крадійку правоохоронці розшукали за місцем проживання, де і виявили викрадені у потерпілої речі. Відкрито кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України.

До чергової частини Кам’янського відділення поліції звернулась 70-річна жінка, яка є прихожанкою в місцевій церкві. Вдень коли вона вийшла на вулицю поратись на клумбі, залишила свою курточку на лавочці, але через декілька хвилин виявила її відсутність. Також вона розповіла, що в курточці знаходився мобільний телефон. Крім цього жінка згадала, що до церкви заходили дві жінки, опис яких вона надала правоохоронцям.

Проводячи подворовий обхід прилеглої території правоохоронці поспілкувались з селянами, які розповіли, де можна знайти вказаних осіб про яких розпитували правоохоронці. Завітавши на подвір’я 21-річної дівчини, про яку говорила жінка, правоохоронці побачили на ній куртку, яка за описом співпадала з викраденою у потерпілої. Мобільний телефон потерпілої також знаходився у дівчини.

Слідчим відділенням Кам’янського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.

 

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Прочитайте ще:

Залиште коментар