Черкаси – четверті у рейтингу довіри населення до влади

Черкаси – четверті у рейтингу довіри населення до влади

Черкаси цього року посіли четверту сходинку за рівнем довіри населення до влади у рейтингу, складеному від імені Міжнародного республіканського інституту соціологічною групою «Рейтинг». Це щорічне дослідження забезпечує розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг.
Про це сьогодні розповів журналістам міський голова Анатолій Бондаренко, зауваживши, що для міської влади це опитування чітко показує, на що потрібно  звернути увагу у своїй роботі.
Це, зокрема, галузь житлово-комунального господарства, а також – залучення інвестицій та створення нових робочих місць.
– Це наша програма дій. Там є різні показники, але нам є куди рости, – наголосив Анатолій Васильович.  – Зокрема, потрібно працювати над тим, щоб з’являлися нові робочі місця, залучати в місто нові підприємства. Місто буде йти назустріч інвесторам, які можуть створити хоча б одне робоче місце.
Примітно, що  дані опитування засвідчили зростання показників щодо задоволення населення  роботою депутатів Черкаської міської ради. Міський голова припускає, що це – наслідок кращої роботи депутатського корпусу на округах.
Водночас міський голова висловив занепокоєння з приводу зростання рівня тривожності та відчуття небезпеки громадян, як у Черкасах, так і загалом по Україні.
За данними рейтингу,  46 відсотків черкасців почувають себе у безпеці, коли йдуть додому з настанням темряви. Решта – мають протилежне відчуття. Варто відзначити, що у порівнянні і з 2016 роком цей показник безпеки дещо знизився.
– В умовах війни люди почали боятися за своє життя. Це сигнал також і для правоохоронних органів, аби ті активізували роботу у цьому напрямку. Зі свого боку міська влада робитиме все, щоб черкасці почувались  захищеними: встановити відеокамери, зробити якісне освітлення на вулицях Черкас, тощо, – наголосив міський голова.
Для довідки:
Рейтинг створений за результатами муніципальних опитувань, проведених Соціологічною групою “Рейтинг” у 2015, 2016 та 2017 роках на замовлення Міжнародного республіканського інституту за підтримки Уряду Канади.
Опитування було проведено у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 000 респондентів.

З результатами опитування можна ознайомитись  на сайті соціологічної групи «Рейтинг».

Залиште коментар