Жителя Золотоніського району судитимуть за грабіж і крадіжку

Жителя Золотоніського району судитимуть за грабіж і крадіжку

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України, тобто відкрите викрадення чужого майна (грабіж), з погрозою застосування фізичного насильства та передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, тобто таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло та інше приміщення, за попередньою змовою групою осіб, вчинену повторно.

Про це повідомили в Зорлотоніській місцевій прокуратурі.

Досудовим розслідування встановлено, що житель Золотоніського району, в березні 2018 року в одному із  сіл Золотоніського району, переслідуючи корисливий мотив та бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків, діючи з прямим умислом, спрямованим на відкрите заволодіння чужим майном, з погрозою застосування фізичного насильства, відкрито заволодів мобільним телефоном, пенсійним посвідченням, банківською карткою та  ключами від будинку потерпілої.

Він, же в березні 2018 року разом з невстановленою слідством особою, перебуваючи на території, що належить потерпілій, маючи ключі від домоволодіння, розуміючи протиправний характер своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, умисно, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, проник до будинку, звідки таємно викрав матеріальні цінності на загальну суму 7111,04 грн.

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до Золотоніського міськрайонного суду та грабіжнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 8 років.

Залиште коментар