Житло для дітей-сиріт придбала Тальнівська міська рада

Житло для дітей-сиріт придбала Тальнівська міська рада

17 січня Тальнівський міський голова Олексій Юрченко вручив жителю міста Володимиру Бірюкову ключі від двокімнатної квартири. Рішення про надання йому житла виконком міської ради ухвалив 12 січня. Про це інформує сайт “Вісті Черкащини“.

Присутні висловили сподівання на те, що з придбанням житла діти, на долю яких випало чимало випробувань, будуть впевненіше почувати себе та будувати плани на майбутнє.

До цього Володимир перебував на квартирному обліку осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують покращення умов проживання. Разом з ним у квартирі житиме сестра Ангеліна, із немовлям перебуває в обласному соціальному центрі матері та дитини в Каневі.

Зауважимо, придбані за рахунок коштів державної цільової субвенції та співфінансування із міського бюджету (57 тис. грн.) дві квартири (одно- та двокімнатну) відразу включили до житлового фонду соціального призначення та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Всього на купівлю квартир затратили 658100 гривень.

Загалом в області на новорічно-різдвяні свята ключі від 9-и квартир та 2-х будинків вручили 13 особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прочитайте ще:

Залиште коментар