Життя матері черкащанка оцінила у 200 доларів США

Життя матері черкащанка оцінила у 200 доларів США

У гр.Т. на ґрунті неприязних стосунків до своєї матері виник умисел, направлений на підбурювання іншої особи до вчинення умисного вбивства останньої, маючи на меті  успадкувати належне матері нерухоме майно, а саме житловий будинок в місті Черкаси.

Про це повідомили в Черкаській місцевій прокуратурі.

Навесні 2015 року горе-дочка шляхом умовлянь і обіцянок схилила незнайомого їй чоловіка до вчинення умисного вбивства своєї матері, пообіцявши в разі виконання ним її злочинного замовлення заплатити йому грошову винагороду в розмірі 200 доларів США.

Чоловік  погодився на пропозицію жінки і пообіцяв вчинити умисне вбивство її матері, після чого звернувся до оперативого підрозділу поліції із відповідною заявою про готування до вчинення злочину та надав  добровільну згоду на документування у встановленому законом порядку злочинної діяльності гр. Т. шляхом проведення оперативно – розшукових заходів.

Наступного дня чоловік повідомив жінку, що вчинив вбивство її матері, на підтвердження своїх слів продемонстрував останній ініційований кадр на фотокартці із зображенням нібито закривавленого тіла матері, який не викликав сумнівів в його достовірності.

Таким чином, злодійка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.14, ч.4 ст.27, п.п.6, 11 ч.2 ст.115 КК України – готування до злочину, підшукування співучасника та змова на вчинення злочину, підбурювання до скоєння умисного вбивства, тобто умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині, з корисливих мотивів, вчинене на замовлення.

Прочитайте ще:

Залиште коментар